foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

W sobotę i niedzielę 19-20 listopada br. reprezentacja naszej szkoły brała udział w powiatowych rozgrywkach w badmintona w składzie:

drużyna chłopców klas VII-VIII: Bartosz Chorążewicz, Dawid Parzych, Marcel Dąbkowski;
drużyna dziewcząt klas VII-VIII: Weronika Trzcińska, Oliwia Nasiadka, Aleksandra Szmigiel;
drużyna chłopców klas IV-VI Szymon Chorążewicz, Michał Poławski;
drużyna dziewcząt klas IV-VI: Wiktoria Gołaś, Aleksandra Kaczmarczyk, Natalia Samul.

W Mistrzostwach Ostrołęckiego Powiatu Ziemskiego drużyna chłopców klas VII-VIII zajęła II miejsce, drużyna dziewcząt klas VII-VIII - III miejsce i drużyna dziewcząt klas IV-VI - I miejsce. W dalszej części rozgrywek drużyna dziewcząt klas IV-VI zajęła I miejsce w mistrzostwach Powiatu Ostrołęckiego i awansowała do rozgrywek na szczeblu wojewódzkim.  

Gratulujemy reprezentacji naszej szkoły osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów sportowych. Zdjęcia z wydarzenia w szkolnej galerii.

/jp/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 77 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2023 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved