foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Zachęcamy całą społeczność naszej szkoły do udziału w akcji Góra Grosza polegającej na zbiórce monet (dopuszczalne są również większe nominały), które następnie trafią do potrzebujących dzieci i młodzieży.

Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną dla dzieci (w szczególności wychowujących się poza własnym środowiskiem rodzinnym) i rodzin.

Nasi wolontariusze będą zbierać monety w salach lekcyjnych w każdą środę do 28 lutego br. Zebrane środki pieniężne zostaną następnie przekazane Towarzystwu „Nasz Dom”.

Plakat ...bo jeden grosz czyni różnicę...

Odpowiedzialni: członkowie i opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu.

/ad

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2023 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved