foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Z okazji XXXI Światowego Dnia Chorego 11 lutego 2023 r. zapraszamy do udziału w akcji. Zachęcamy do własnoręcznego wykonania Kartki „Pocztówka na zdrowie” z autorskimi życzeniami z Okazji Światowego Dnia Chorego. Nie zapomnijcie dołożyć pięknych sentencji z Pisma Świętego.

Kartki zostaną przekazane do placówek leczniczych - dla podopiecznych Domów Pomocy Społecznej i Hospicjum diecezji łomżyńskiej. Razem z kartkami uruchamiamy zbiórkę pluszowych maskotek (nowych z metkami), które Caritas Diecezji Łomżyńskiej przekaże do oddziałów dziecięcych. Mali podopieczni chętnie przyjmą pluszowych pocieszycieli.

Zanieśmy radość i nadzieję. Kartki i pluszowe misie przynosimy do 6 lutego 2023 r do nauczyciela - Agnieszki Świerszcz.

/aś/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2023 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved