foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Po ciężkiej pracy w I półroczu nauki uczniowie i przedszkolaki  niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się 1 lutego.

Niesamowite przebrania, dużo zabawy i śmiechu. Udekorowana sala stworzyła inspirujący do tańców klimat. Na balu można było spotkać Elzę, sportowców, strażaków, policjantów, superbohaterów, Wednesday oraz urocze zwierzątka. Wiele dziewcząt odkryło w sobie księżniczki.

Muzyką i zabawą dla młodszych wychowanków wspaniale zarządzała pani animator. Prowadzący nikomu nie pozwolili się nudzić. W czasie balu odbyła się również sesja zdjęciowa, podczas której zostały uwieńczone na pamiątkę wspaniałe przebrania naszych wychowanków. Wszyscy bawili się znakomicie.

Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń, zresztą - zobaczcie sami zdjęcia z wydarzenia.

/kw/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 96 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2023 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved