foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Jest na świecie tyle rzeczy, za które nie można zapłacić żadnymi pieniędzmi, tylko radością, pamięcią i słowem „dziękuję”.

Szanowni rodzice, uczniowie oraz nauczyciele!

Dobiegła końca akcja charytatywna „Pocztówka dla zdrowia” na rzecz chorych przebywających w szpitalach i hospicjach diecezji łomżyńskiej. Akcja została zorganizowana z okazji XXXI Światowego Dnia Chorych przez Caritas naszej diecezji.

Z całego serca dziękujemy uczniom naszej szkoły, rodzicom i nauczycielom, którzy z ochotą serca włączyli się w akcję - wykonali piękne pocztówki i przynieśli maskotki pluszowe. Zebraliśmy ich bardzo dużo.

Dziękujemy wolontariuszom szkolnym za podjęte działania. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu, otwartym sercom zanieśliśmy radość i nadzieję wszystkim chorym przebywającym w placówkach leczniczych naszej diecezji.

Zachęcamy do zajrzenia do naszej galerii, gdzie obejrzeć można otrzymane kartki i maskotki.

/aś/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved