foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Dzieci z naszej szkoły brały udział w XII Konkursie Gadki Kurpiowskiej „Moziem o Kurpsiach po kurpsiowsku” zorganizowanym w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Łysych. Konkurs odbył się 3 marca br.

W czasie wydarzenia wystąpili mali gawędziarze z dwóch województw mazowieckiego i podlaskiego, z czterech gmin: Nowogród, Zbójna, Myszyniec i Łyse.

W kategorii od 7 do 12 lat było 22 uczestników. II miejsce zajęła nasza Weronika Sawicka z klasy IIIc, wyróżnienie: Oliwia Sawicka z klasy Va i Zuzanna Konopka z klasy IIIc.

W kategorii od 13 do 18 lat gadki mówiło tylko 6 uczniów. III miejsce zajęła nasza Paulina Kadelska z klasy VIa, IV miejsce - Dorota Brodzik z klasy VIa, wyróżnienie - Julia Mikulska z klasy VIa.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Zdjęcia z wydarzenia w naszej galerii zdjęć. Zapraszamy.

/ec/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 65 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved