foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Wszyscy wiemy, jak ważne jest oszczędzanie energii. Członkowie Koła ekologicznego działającego w naszej szkole postanowili sprawdzić, co na temat energii i jej oszczędzania wiedzą nasi uczniowie oraz co robią w tym kierunku. Przygotowali więc „Szkolny Test o Oszczędzaniu Energii”.

Do pierwszego etapu przystąpiło 14 dwuosobowych drużyn. Uczestnicy rywalizowali ze sobą na platformie Kahoot. Do drugiego etapu przeszły trzy drużyny, które uzyskały największą liczbę punktów.

8 marca 2023 r. konkurs został rozstrzygnięty. Rywalizacja była bardzo zacięta. Ostatecznie zwycięzcą okazał się Patryk Poławski z klasy VIIIa. Został on mistrzem oszczędzania energii.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, a zwycięzcy gratulujemy. Mamy nadzieję, że zabawa się podobała i od dzisiaj wszyscy będziemy „mistrzami oszczędzania energii”. 

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia dostępnych w naszej galerii.

/as/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 1299 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved