foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Zakończono już budowę Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Łysych. Z początkiem 2023 roku został on oddany do użytku. Rozstrzygnięty został również konkurs na nazwę zakładu. W konkursie wzięło udział ośmiu uczniów z naszej szkoły, którzy wykazali się ogromną kreatywnością.

Wśród proponowanych nazw były: Bio Strefa, EKOlogiczne Łyse, Ekosystem w Łysych, Fabryka Odzysku w Łysych, Eko – Śmieciuch, Odpadolandia, Śmieciolandia, Ekolandia, ekoPSZOplac w Łysych, Ekologiczny Skład, Ekologia na medal, Nasza ekologia - nasz dar, Kurpiowski Selektoszek.

Komisja konkursowa miała nie lada zadanie, bo wszystkie nazwy były oryginalne i przedstawiały funkcję tego miejsca. Jednak najbardziej spodobała się nazwa „Kurpiowski Selektoszek” i to właśnie ona została wybrana. Autorką jej jest Laura Sadłowska z klasy IVb.

10 marca 2023 r. w sali edukacyjnej naszego PSZOK-u odbyło się podsumowanie konkursu. Wójt Gminy Łyse - Grzegorz Fabiszewski podziękował uczestnikom, wręczył nagrodę zwyciężczyni oraz upominki dla pozostałych uczniów.

Laurze gratulujemy zwycięstwa, zaś wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Zdjęcia z wydarzenia w naszej szkolnej galerii. Zapraszamy.

/as/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 58 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved