foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

W ramach innowacji pedagogicznej „Skarbnica kurpiowska – tydzień kultury regionalnej” w dniach 20 – 24 marca br. w naszej szkole odbędą się spotkania warsztatowe z twórcami ludowymi z terenu gminy Łyse.

Warsztaty mają na celu przybliżenie dzieciom i młodzieży piękna oraz bogactwa kultury  i tradycji regionu kurpiowskiego. Odbędą się zgodnie z ustalonym harmonogramem zamieszczonym w załączniku.

/ko/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 1242 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2024 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved