foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Powitanie Wiosny w oddziałach przedszkolnych było szczególnie radosne i kolorowe. Sale tego dnia zamieniły się w barwną łąkę, pełną kwiatów, ptaków i owadów. Aby podkreślić charakter tego dnia przedszkolaki przyszły przebrane w strojach symbolizujących zwiastuny wiosny, które prezentowały na „Wiosennym pokazie mody”. Za udział dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy. Następnie barwnym korowodem wyruszyliśmy na spacer wesoło powitać Wiosnę.

Zrealizowaliśmy kolejne zadanie nr 17 z modułu IV w ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Z kulturą mi do twarzy”. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.

/sp; bs/

eDZIENNIK

POMOC PSYCH. - PEDAG.

PROGRAMY I PROJEKTY

 

Znalezione obrazy dla zapytania instaling

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania talentowisko

 

 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 149 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2023 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved