foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Kochani!

Po bardzo długim oczekiwaniu i drobnych problemach po drodze, Wasze listy dotarły w końcu do szkoły Escola Batista Carlos Mathews w mieście São José de Mipibu  w Brazylii!!!

Listy były pisane przez chętnych uczniów w ramach projektu "Przyjaźń przez naukę" - Cambridge English Penfriends, który polega na wymianie korespondencji w języku angielskim pomiędzy uczniami ze szkół z całego świata.

Potwierdzenie odebrania listów przez Wasze koleżanki i kolegów możecie obejrzeć w krótkim filmiku https://linkd.pl/pmu97 

Podobno wzięli się już za odpisywanie ;) Teraz to my z niecierpliwością czekamy na odpowiedź. Mamy nadzieję nie tylko na zawarcie wieloletnich przyjaźni, ale także na zaznajomienie się z kulturą brazylijską. A przede wszystkim liczymy na oswojenie z językiem angielskim jako sposobem komunikacji nie tylko na zajęciach szkolnych.

Nasza szkoła otrzymała też odznakę i certyfikat udziału w projekcie.
/ad/

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 373 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2021 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved