foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

„Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów”

Z okazji Dnia Kobiet uczniowie naszej szkoły wykonali kreatywne prace plastyczne wraz z życzeniami dla swoich Pań i koleżanek. Zapraszamy do obejrzenia i odczytania życzeń znajdujących się w galerii zdjęć.

W tym dniu niech towarzyszy Wam szczęście, uśmiech i radość.
/ko/

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 272 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2021 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved