foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej kampanii "Tydzień Ulgi" organizowanej przez Instytut Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

W dniach od 17 maja 2021 r. do 21 maja 2021 r. na terenie szkoły rezygnuje się z prac kontrolnych, sprawdzianów, kartkówek, zadawania prac domowych, pytania na ocenę, sprawdzania zeszytów. Na prośbę zainteresowanych uczniów można odstąpić od przyjętych ustaleń.

Celem tego działania jest obniżenie stresu, zadbanie o dobrostan psychiczny uczniów oraz nauczycieli.

Mamy nadzieję, że te kilka dni przyniesie nam wszystkim chwilę wytchnienia po nauczaniu zdalnym.

/mp/

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 70 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2021 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved