foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Nasza szkoła wzięła udział w akcji Góra Grosza organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom. Celem akcji było uświadomienie uczniom, że jeden grosz znaczy niewiele, jednak góra groszy może pomóc najbardziej potrzebującym kolegom i koleżankom.

Nasza góra wyniosła 600 złotych 36 groszy! Udało nam się mimo trudności związanych z nauką zdalną. Monety zebrane przez Szkolne Koło Wolontariatu zostały wysłane do Towarzystwa Nasz Dom i będą przeznaczone na pomoc dzieciom wychowującym się poza swoją rodziną – w domach dziecka lub w innych formach opieki zastępczej.

Dziękujemy całej społeczności szkolnej za każdy grosz. Podziękowania należą się również członkom Szkolnego Klubu Wolontariatu za pracę przy zbiórce i liczeniu tysięcy monet.

Nie ustawajmy w działaniu!

/ad/

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 59 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2021 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved