foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Oddziały przedszkolne brały udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym „Piękna Nasza Polska Cała”. Udział w projekcie miał na celu kształtowanie postaw patriotycznych u najmłodszych, uwrażliwienie ich na piękno, folklor i tradycję Polski oraz kształtowanie tożsamości narodowej dzieci.

Była to piękna lekcja kształtowania u najmłodszych ducha patriotyzmu poprzez ukazywanie piękna regionu i kraju. Dzieci otrzymały od autorki projektu - Ludmiły Fabiszewskiej piękne dyplomy Młodego Patrioty, a nasza szkoła certyfikat uczestnictwa w projekcie.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

/sp/

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 202 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2021 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved