foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły zajęli III miejsce oraz wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym „Unia bez tajemnic” na temat: „O klimacie dla naszej przyszłości - europejski zielony ład i strategia na rzecz bioróżnorodności 2030” zorganizowany przez Szkołę Podstawową im. św. Stanisława Kostki w Jazgarce.

III miejsce zdobyli uczniowie klasy VIIb: Marcel Ogniewski, Szymon Puławski, Patryk Trzcinka. Wyróżnienie otrzymały uczennice klasy VIIb: Zuzanna Murat, Julia Szmigiel, Dominika Szulc.

22 czerwca odbyło się uroczyste wręczenie nagród. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości.

/ko/

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 110 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2021 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved