foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Za nami kolejna edycja szkolnego konkursu czytelniczego związanego z patronem szkoły. Był on przeprowadzony w ramach obchodów Dnia Patrona. W tym roku uczniowie zmierzyli się z lekturą „W pustyni i w puszczy”. W czerwcu, po powrocie do nauki stacjonarnej, zostały przeprowadzone eliminacje klasowe. Uczniowie z klas IV- VIII, którzy uzyskali najwyższe wyniki, wzięli udział w finale konkursu.

Najlepszą znajomością dzieł Henryka Sienkiewicza wykazali się: Amelia Szymczyk kl. VIIc – I miejsce, Patryk Poławski kl.VIa – II miejsce, Łucja Krzynowek kl.VIIc, Maja Sawicka kl.Vb – III miejsce (ex aequo). Gratulujemy zwycięzcom!

Wszystkich zachęcamy, aby sięgali po książki naszego patrona w wolnej chwili podczas wakacji.

/mz/

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2021 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved