foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Pochodzący z naszego regionu Adrian Duszak, wicemistrz świata w teqball w poniedziałek – 4 października 2021 r. gościł w naszej szkole. Został zaproszony przez Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Łysych.

Teqball to dyscyplina sportu, która łączy piłkę nożną z tenisem stołowym. Staje się coraz bardziej popularna na świecie. Teqballista przeprowadził warsztaty, pokazał sztuczki piłkarskie oraz zapoznał z zasadami sportu, w którym osiągnął mistrzowski poziom.

Jeśli pan Adrian zainspirował Was to zapraszamy na Orlik gdzie można ćwiczyć przy stole, który został zakupiony przez GOKSiR w Łysych.

/ad/

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 168 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2021 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved