foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Z przyjemnością witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych i zapraszamy do jej poznania. Jest to strona poświęcona szkole - jej uczniom, nauczycielom oraz rodzicom a także osobom zainteresowanym życiem naszej szkoły. Liczymy, że dzięki częstym odwiedzinom witryny, łatwo będzie zorientować się, czym żyje nasza społeczność i jakie sukcesy odnoszą uczniowie.

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych

Za oknem śnieg, przymrozek... To trudny czas dla zwierząt. Poszukiwania pożywienia w warunkach zimowych pochłaniają całą energię, wielu z nich nie udaje się przetrwać. Zacznijmy od ptaków.

Szkolne Koło Wolontariatu zachęca wszystkich uczniów do udziału w akcji dokarmiania ptaków. Nasi fruwający przyjaciele wiosną i latem odwdzięczą się nam zjadając szkodliwe owady :)

Pamiętajcie, kiedy już przyzwyczaicie ptaki do miejsca, w którym znajdują pożywienie, nie przestawajcie ich karmić dopóki trudne warunki nie miną.

Udokumentujcie swoje działania fotografiami, które prześlecie następnie na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Zdjęcia pojawią się na stronie szkoły na zakończenie akcji wiosną, a uczestnicy otrzymają oczywiście pozytywne uwagi.

/ad/

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 83 gości oraz 0 użytkowników.

Mapa Dojazdu

 

2022 Copyright Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Łysych Rights Reserved